Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

New York, New York, New York i jeszcze dalej - Fototekst

New York, New York, New York i jeszcze dalej

Tomasz Stempowski | On 11, styczeń 2013

Zdjęcie panoramiczne Central Parku na Manhattanie w Nowym Jorku, zrobione przez rosyjskiego fotografa Siergieja Siemonowa, dostało pierwszą nagrodę w trzeciej edycji konkursu Epson International Photographic Pano Awards w 2012 r. Do konkursu przeznaczonego dla fotografów zawodowych i amatorów zajmujących się fotografią panoramiczną wpłynęły w tym roku 3853 prace 893 fotografów z 55 krajów. Zdjęcie nagrodzono w kategorii zdjęć amatorskich.

Zdjęcie panoramiczne Central Parku na Manhattanie w Nowym Jorku, fot. Sergey Semonov, Source: AirPano.comSiergiej Siemonow należy do ośmioosobowej moskiewskiej grupy AirPano, skupiającej fotografów specjalizujących się w lotniczych zdjęciach panoramicznych o dużej rozdzielczości. Zrobione przez nich fotografie oraz panoramy 360˚ można obejrzeć na ich stronie internetowej: AirPano.com. Fotografie Siemonowa dostępne są pod adresem: http://www.SergeSemenov.com/.

Drugie miejsce w kategorii amatorskiej zdobyła Anita Erdmann z Kanady za zdjęcie pokrytego śniegiem Parku Narodowego w Yellowstone.

 

 

 

W kategorii otwartej wygrał Craig Bill ze Stanów Zjednoczonych który zaprezentował fotografię zatytułowaną „Burza” (Tempest), pokazującą burzę na granicy Teksasu i Nowego Meksyku.

 

 

 

Drugie miejsce w tej kategorii zdobył Peter Blakeman z Australii za zdjęcie kolarzy z wyścigu w czasie  World Cup Track Cycling w Melbourne w 2010 roku.

 

 

autor: Tomasz Stempowski


Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.